DÁRKOVÉ POUKAZY

Pokud chcete někomu věnovat DÁREK k Vánocům, k narozeninám, výročí nebo k jiné příležitosti, zhotovíme a zašleme vám vhodný tématický DÁRKOVÝ POUKAZ s vaším návrhem textu.

RYCHLÝ KONTAKT

Taťána Holavová
+420 777 609 321

Provozovna Pardubice
17. listopadu 182
530 02 Pardubice

ODKAZY a PARTNEŘI

Programy pro vás realizujeme v centru města Pardubic nebo v přírodě v okolí Sečské přehrady.
V naší pobočce v Pardubicích můžete skloubit vaše pracovní nebo volnočasové aktivity s vhodnou formou pohybu a odpočinku podle vašich fyzických dispozic nebo přání. Budeme se vám věnovat individuálně nebo můžete zvolit cvičení v cíleně malé skupině 2 - 4 osob.

Jóga v Pardubicích

V příjemném prostředí v centru Pardubic si můžete vyzkoušet nebo pravidelně cvičit klasickou jógu. Cvičíme hathajógu, která vám umožní uvolnit se, zklidnit i aktivizovat svou vnitřní energii. více...

SM systém v Pardubicích

Zaměřujeme se na programy a cvičení pro páteř a záda. Naučíme vás cvičit SM SYSTÉM - Spirální mobilizaci páteře - metodu MUDr. Richarda Smíška. Cvičení je vhodné při prevenci i bolestech páteře, také jako kompenzační cvičení pro aktivní sportovce. více...

Autotrakční lehátko v Pardubicích

Speciální a oblíbené autotrakční lehátko, na kterém zdravě protáhnete páteř a budete relaxovat jako na "kosmickém lůžku". více...

Nordic Walking Pardubice - Severská chůze v Pardubicích

Na klidnějších trasách se  naučíte skutečně správnou techniku Nordic Walking - Severskou chůzi, která velmi prospěje uvolňování a posilování svalů kolem páteře, celé tělesné kondici a zprostředkovaně i psychické pohodě. více...


V naší pobočce v Pardubicích můžete podle vašeho přání absolvovat také MASÁŽ pro MNE - kde paní Soňa Nyklová poskytuje kvalitní masážní a regenerační služby. V přímém sousedství pobočky se můžete dále nechat hýčkat v kosmetickém SALONU VĚRA - kosmetikou obličeje a těla, manikúrou nebo pedikúrou.


CENTRUM pro MNE v SEČI

Přehrada Seč a okolí V Seči realizujeme individuální nebo skupinové programy, ve kterých najdete odpočinek, uvolnění od stresu, odreagování se nebo nové zážitky. Můžete si vybrat Regenerační, Pohybový, Individuální nebo Týmový program. Činnosti většiny programů jsou spojeny s přiměřeným pohybem zajímavými trasami v přírodě . Budete se věnovat Severské chůzi - Nordic Walking, cvičení jógy nebo kondičnímu cvičení a vhodnému protahování těla. Užijete si regenerační relaxaci v přírodě a v interiéru nebo aromaterapii.


Tento způsob odpočinku vám pomůže v jiném pohledu na každodenní stereotyp, únavu a přepracování, i na prožívání složitých životních situacích. Zaměření programů vám umožní také s odstupem lépe chápat své prožitky a může být krokem k hledání jiných řešení.


Kromě pozitivního vlivu na fyzickou a psychickou kondici budete mít také možnost poznat přírodu a nádherné prostředí Železných hor, historické památky a okolí přehrady Seč.


CENTRUM pro MNE také připravuje vzdělávací programy a speciální zážitkové programy, ve kterých máte možnost prožít a vyzkoušet si netradiční situace spojené s relaxací v přírodě.
Pro firmy realizujeme teambuildingové akce podle zadání.

Více o Centru v Seči na těchto stránkách.